Mojí cestu k léčení ženské sexuality
odstartoval můj osobní příběh.
Říká se, že člověk může porozumět příběhu jiného člověka, když prošel podobnou zkušeností.
Myslím, že na tom určitě kus pravdy je.
Prožívám to každý den ve své poradně. 

kont: +420 773 655 872, silvia@cestyksobe.com, Praha

MOJE CESTA K LÉČENÍ ŽENSKÉ SEXUALITY 

Vše začalo v mém prvním manželství, kdy moje vnitřní žena pomalu umírala a já na to tupě přihlížela, nevěděla co s tím a ani jsem netušila, že se s tím něco udělat dá.
Pak si můj ex manžel našel jinou ženu, čím "chvála Pánubohu" odstartoval ( i když to tehdy hodně bolelo ) moji cestu k mé osobní proměně i k práci,  kterou dnes dělám - terapie v oblasti emocí , sexuality a práce s tělem.
Je tomu již 15 let.    

V roce 2005 jsem se učila intimnímu doteku na tříleté škole tantra masáží.
Již tehdy jsem nějak podvědomě cítila, že dotyk a zvláště dotyk intimní, může být pro léčbu ženské sexuality prospěšný a zásadní a že se chci léčením ženské sexuality zabývat.

V té době začal v Čechách byznys boom tantrických "salónů", které začali nabízet tantra masáž pro potěšení těla hlavně mužům.

Já začala nabízet léčivé intimní masáže v duchu laskavých principů tantry hlavně ženám, které se na mně ( u „klasických masáží", které jsem v té době dělala), obraceli s potížemi v oblasti jejich sexuálního života.

Byla jsem v té době možná první a jediná,  kdo poznatky z učení tantry a tantra masáží rozvinul a začal aplikovat na uzdravování ženské sexuality skrze dotyk.

Svoje vědomosti ohledně lidské sexuality a jejího léčení, jsem si začala dál rozšiřovat na kurzech tantry u renomovaných učitelů, který mé vědomosti rozšířili o další aspekty moji práce s tělem v oblasti intimity, zaměřené na její léčivý aspekt.

Ženy ke mně začali přicházet stále častěji a svěřovali mi své příběhy.
Příběhy nenaplněného ženství, nenaplněné sexuality, nedůvěry v sebe, ve své tělo, nepochopení jejich potřeb v partnerství, neschopnosti otevřít se radosti a potěšení ze sexu z různých důvodů.

Má cesta rozvíjení práce s tělem, intimitou a sexualitou mně dál zavedla na výcvik sexological bodywork, pod vedením celosvětově uznávaného sexuologa Joseph Kramer,  který mi otevřel další dveře jak provázet člověka na jeho cestě k uzdravení sexuality, k otevření se víc potěšení a radosti skrze intimní dotyk, dech, pohyb.

Při potížích v oblasti sexuality a intimního života pracuji v případě potřeby také s dalšími terapeutickými metodami, které umožňují člověku podívat se na podstatu problému, následně ho vyřešit, popříppadě změnit návykové vzorce, které k potížím vedli.
Za ta léta jsem pomohla spoustě ženám ( i mužům) změnit jejích pohled nejenom na sexualitu,  také na sebe, své tělo a začít prožívat naplněnější a spokojenější život.

Budu se těšit, když mi dáte důvěru, já se budu snažit udělat co umím, aby jste navázala bližší vztah s vaši vnitřní ženou, sexualitou, aby se zkvalitnil váš intimní milostní život   

Těším se na setkání
Příběh mého života si můžete přečíst zde : muj-pribeh

S láskou Silvia

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: silviazavcestyksobe.com

Autor textu: Ing. Silvia Henniger