Žiji spokojený život a plním si své sny. Ne vždy tomu tak v mém životě bylo. Dnes ale vím, že každá situace má své východisko a je jenom na člověku, jestli chce  svůj život skutečně změnit tak, aby byl v něm více šťastný a spokojený.
Ráda vás na vaši cestě k pozitivním změnám podpořím.
Pracuji s tématy:
VZTAHY - SEBELÁSKA - SEBEPŘIJETÍ - INTIMITA - NAPLNĚNA SEXUALITA - PARTNERSTVÍ - OSOBNÍ RŮST a ROZVOJ.

 kont:+ 420 773 655 872, silvia@cestyksobe.com, Praha  

MOJE DNEŠNÍ JÁ - ŠŤASTNÉ A SPOKOJENÉ

Jsem šťastný a spokojený člověk.
Žiji život, který se mi libí. Mám práci, která mně baví a naplňuje, manželství, ve kterém se cítím bezpečně a milována, dvě úžasné děti, pár skvělých přátel, plnou hlavu nápadů, a hlavně důvěru v Život, že ať se stane cokoli, že to spolu zvládneme, že vždy má pro mně připravené něco dobré, jen se musím přestat bát.
Stačí se otevřít a odevzdat, i když to někdy pěkně bolí.

Život se na mně zkrátka usmívá, a já se taky usmívám na něj. Máme spolu hezký  vztah. Hezký vztah mám také s hojností a prosperitou, a v posledních pár letech také s kreativitou, která ke mně posílá stále nové a nové nápady, jak ještě víc dovést mé klienti k větší radosti, spokojenosti a harmonii.
Ale ne vždy jsem se cítila v životě tak hezky.

...myšlenky mě vedou zpátky mým životem, do časů, když to bylo všechno jinak

MOJE MINULÉ JÁ - SMUTNÉ, NEVĚDOMÉ A VYSTRESOVANÉ 

Vidím ženu, kterou jsem kdysi byla. Je jí kolem 40. Obtloustlá, vážná, upnuta, vystresovaná paní, zahalena v kouři cigaretového dýmu, matka dvou dospívajících dětí, celá v černém, ponořena v byznysu své daňové kanceláře.
Uvězněna v různých pravidlech, postojích, předpisech, vzorcích a přesvědčeních, prožívá ze dne na den svůj stereotypní šedivý život.

Ani si nestihla všimnout, že má 84 kilo, že její muž je již nějaký čas na odchodu z domu za jinou ženou, že její práce ji způsobuje vyčerpání a stres, dávno ztratila sebe, svojí vnitřní ženu.
Nestihla si všimnout, že jí její život protéká mezi prsty a vůbec není šťastna a spokojena 

PÁD NA DNO

A pak najednou přišel den, když se její starý život začal pomalu hroutit. Nejdřív se jí rozpadla rodina. Bylo to kruté a bolestné procitnutí, když její muž odešel z domu. Zůstala sama s dvěma dětmi. V bolesti, smutku, také v strachu, co bude dál, jak to přežije bez už ne jejího muže ?
Jednoho dne spatřila svůj obraz v zrcadle. Hleděl na ní smutný, zlomený přízrak. Obraz v zrcadle ji vylekal. Dlouho jí zůstával v hlavě. Nevěděla jak dál, nevěděla co se sebou, se svým životem....
Po dnech trápení, bolesti a beznaději se někde v ní pohnulo a usmálo slunce.
V ten den zasvítilo na celý její dosavadní život....A pak to najednou vše uviděla, to vše patřilo k ní...

VZTAH, který žila, a který už roky postrádal, blízkost, intimitu, komunikaci, podporu..
PARTNERSTVÍ, z kterého zůstal bohužel jen název
PRÁCE , která ji nebavila a přestala jí dávat smysl,
SEBELÁSKA, SEBE HODNOTA, které se krčili malé a vystrašené někde v koutě
SEXUALITA, kterou roky nežila, a která otočená zády k ní bloudila někde v dálce...
TĚLO, které kynulo víc a víc ukryto pod milosrdnou černou barvou,
ZDRAVÍ , které, se sotva drželo na nohou

...A najednou uviděla také svůj  ŽIVOT, který stál před ní a křičel z plných plic :

JÁ TOHLE NECHCI!!!

CESTA VZHŮRU

S počátku vůbec nevěřila, že je to o ní. To předci nemůže být pravda...Ale přízrak v zrcadle byl neúprosný a bolestně ji zrcadlil realitu.
A tak se začala o svůj život zajímat. Začali si spolu konečně povídat.

Byl to čas hledání odpovědi na otázky jak Žít svůj život, a také hledání podpory v tom, jak začít žít jinak své vztahy, partnerství, intimitu, sexualitu, jak se mít ráda, postavit zas na nohy své zdraví, svoji sebe hodnotu, najít vzorce a omezení, které ji svazují

Cesta, která se jí otevřela jí dovedla na spousty výcviků, kurzů a seminářů, kde se dozvídala, a také učila o jednotlivých tématech života a jejich zákonitosti, jak je žít, aby byl člověk spokojen.
Tříletý výcvik Tantry a tantra masáže, dvouletý výcvik Voice dialogu, dvouletý výcvik Rodinné konstelace, část výcviku Cesta dle Brandon Bays, další výcviky - Regresní terapie, Asociační terapie, Psychografie, výcvik práce s dechem, výcvik sexuologické práce s tělem (Sexological bodywork), dvouletý výcvik arteterapie,  ... bylo jich hodně.
Ukazovali jí cestu k sobě. A učili ji taky, jak pracovat i s jinými lidmi.

ZAČÍNÁ ŽÍT A TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT

Vše se začalo pomalu měnit. Více se smála, zhubla 15 kilo, odložila černou barvu, přestala kouřit, začala se věnovat svoji vnitřní ženě a jejím potřebám. Bavilo jí číst si a vzdělávat se v oblastech, které jí měnily život.
Její daňová kancelář se začala zavírat každým dnem dřív a dřív, protože utíkala za svojí novou “láskou”- Malým voňavým prostorem, kde se učila naslouchat lidem.
Nejdřív skrze masáže a dotek, postupem času skrze sezení a povídání.

Lidi ji vyhledávali čím dál víc, kvůli její lidskosti, laskavosti a otevřenému srdci.

LÁSKA PARTNERSKÁ

A pak do jejího života vstoupil muž. Potkali se na jednom výcviku. A i když je dělilo 630 kilometrů a 10 let v její neprospěch cítila volání jeho čistého a laskavého srdce a duše.
Léčil to její. Zamilovala se. Léčil její bolavé srdce toužící pol lásce.

Pomáhal ji uvěřit jak je úžasná, nádherná, jedinečná. Pomohl ji znovu najít její sebelásku, sebe hodnotu, i otevřenou, nespoutanou a vášnivou ženu uvnitř.
Nazval jí můj Anděl, moje Diamant Žena. Doteď ji miluje láskou, kterou nikdy ve svém předešlým živote nezažila. Říká ji Sluníčko moje.
Jsou spolu už 15 rok a v roce 2014 měli svatbu.

UZAVÍRÁNÍ A POUŠTĚNÍ MINULOSTI

A přišel den kdy definitivně zavřela daňovou kancelář a odevzdala licenci daňového poradce. Věděla, že bude muset prodat a opustit dům, v kterém žila, který milovala a byl oázou její rodiny.
Po odchodu ex manžela byl dům pro ní a děti obrovský. Vzdala se ho, i když to bolelo.

Dnes je paní jejího milovaného domu žena, která ji odvedla muže. Odpustila jí, i jemu.
Nebylo to jednoduché a nebylo to ze dne na den.
Věděla ale, že je to pro ní jediná možná cesta k osvobození.

NOVÁ VIZE

V té době se v ní už naplno rodila vize, že odejde z rodného města na Slovensku a začne nový život někde jinde, blíž muži kterého milovala a začne se věnovat lidem, kteří prošli ve svém životě něčím podobným jak ona, nejsou šťastní, bojí se opustit život, který jim již neslouží, nežijí dle svých představ sebe, svoje vztahy, lásku, sexualitu, zdraví.

Věděla že to jde, protože to prožila na vlastní kůži. A krom zkušeností měla za ty roky k uskutečnění své vize taky informací, absolvovala různé výcviky, školení, kurzy, semináře, také osobní individuální sezení u zkušených terapeutů.

ROZHODNUTÍ

Rozhodla se žít v Praze, 450 km od svého rodného města, které ji přitahovalo svou magickou silou. Nikoho zde neznala, ale věřila že tady to půjde, že se neztratí, že dělá vše pro to, aby to zvládla.

Ano měla strach. Obrovský strach.
Dělal ji v hlavě šílený uragán utkaný z tisíců důvodů jak to nezvládne, jak nebude mít ani na chleba, jak nebude lidi zajímat co dělá. Jak bude mít prázdnou poradnu...

ŽIJI A TVOŘÍM SVŮJ ŽIVOT

Bylo to v roce 2007. Myšlenky mě vrací zpátky.
Dnes tady stojím u okna ve svém pražském bytě. Šťastna a spokojena vítám nový den. Těším se na své klienty, kterých mám za ta léta v diáři hodně. Rádi se ke mně vracejí, někdy posílají i svoje známe, příbuzné.

I TY MŮŽEŠ 

Vím, že to jde - Žít život po jakém toužíme, že každá situace, I když je těžká má své východisko, a je možné vrátit se zas do klidu a harmonii v sobě. Vím, protože jsem to prožila sama na své kůži.
Našla jsem svůj Život a ukazuji cestu mnoha dalším, jak to zvládnout, že to se to dá. Stačí se rozhodnout a uvěřit že to jde.

Ráda se setkám i s Vámi a budu naslouchat Vašemu příběhu.
Budeme spolu hledat cestu jak zvládnout Vaše potíže a cestu k harmonii

S láskou Silvia

Děkuji za Váš čas při čtení mého příběhu, i trpělivost za občasné hříchy páchané na Vašem krásnem mateřském jazyku