PÍSEŇ PRO TVÉ SRDCE

abstract-3189816_640Někdy se stává, že pod vlivem různých událostí našeho života, se naše srdce postupně propadá do smutku, lítosti, nebo beznaděje a pomalu se uzavírá lásce a důvěře, aby se chránilo před dalším zraněním.

A jak roky plynou, zjišťujeme, že to pořád bolí, že pořád máme strach otevřít se lásce, důvěře a vztahům a nejenom těm partnerským.
Naše smutné a uzavřené srdce má strach nejenom milovat, odevzdat se a znovu důvěřovat, ale jakoby pomalu zapomnělo také na svoji důležitou roli v lidském životě – šířit lásku, světlo a teplo kolem sebe.

Když se rozhlédnu kolem sebe, někdy mám pocit, že je na světě hodně zraněných srdcí, které na lásku zapomněli a kolem svého srdce postavili pevnou zeď.
Zeď, která stráží vše, co chce dovnitř, ale také vše, co chce ven a nikoho k sobě nepustí.

Myslím, že je nejvyšší čas, aby začalo naše srdce znovu zářit, aby začalo znovu zářit co nejvíc zraněných srdcí.
Je to důležité pro osud naši Země, přírody, pro vztahy mezi lidmi.

Ale jak otevřít znovu své srdce lásce, důvěře a zbavit se strachu z opakovaného zranění ?
Jistě je mnoho cest, jak uzdravit svoje srdce,  jak zbourat ty obranné zdi a vstoupit znovu do prostoru lásky.

Říká se, že vše začíná v našem vnitru, že když vyléčíme sebe, můžeme léčivě působit i na vše kolem.
Dnes nabízím takovou úplně malou jednoduchou „techniku“, jak začít postupně léčit zranění ve svém srdci a znovu postupně otevřít své srdce lásce a důvěře.

Kdykoliv, když budeš cítit, že je tvoje srdce smutné, že se ozývají stará zranění, nebo se budeš cítit od někoho zraněna(ý), vejdi vědomě do kontaktu se svým srdcem a zazpívej svému srdci píseň. Léčivou píseň pro tvé srdce.

Jak na to ?
Polož si ruce na svoje srdce, na svoji srdeční čakru, ponoř se do sebe a otevři svoji krční čakru pro vnitřni hlasové vibrace.

Představ si, jak s nádechem cez tvojí korunní čakru  ( skrze vrch hlavy) vstupuje do tebe léčivá energie vesmíru, rozeznívá tvojí krční čakru a ty tuto léčivou energii vesmíru posíláš s výdechem dál do svého srdce.

Představ si jak tato léčivá energie univerza, propojena se zvukovými vibracemi tvojí krční čakry léči tvoje srdce, otevírá jeho hradby a sevření a uvolňuje stará zranění.
Ve tvém srdci je najednou více prostoru, více tepla a tvoje srdce může volněji dýchat.

Jenom dál sleduj tyto hlasové vibrace v tvojí  krční čakře, z kterých se pomalu rodí vnitřní píseň pro tvoje srdce.  Jaká je to píseň ?

Na začátek si můžeš pustit nějakou jemnou hezkou mantru a rozvibrovat krční čakru v jejím rytmu.
Pak postupně zjistíš, že v tvém nitru se pomalu rodí tvoje vlastní píseň.

Píseň, která léči tvoje srdce.

Zpívej tuto píseň svému srdci tak často, jak jen to bude možné, nebo jak budeš cítit, že to tvoje srdce potřebuje. Jak laskavá máma, která konejší své dítě a fouká jeho rány.

Píseň srdce a její léčivé vibrace pak můžeš poslat dál.
Do svojí pánvi, do dělohy a léčit stará zranění i v této oblasti.

Píseň srdce můžeš pak poslát všude, kde cítíš nějaké zranění, nebo kde neproudí energie v tvém těle.

Tato „malá technika“ pro léčení srdce, kterou jsem nazvala „Píseň  pro tvé srdce“ ke mně přišla nedávno u jednoho sezení s mojí klientkou, která mně požádala o nějakou jemnou dotekovou techniku a hýčkání z důvodu emoční bolesti a smutku kolem srdce.

Tak jsem jí hýčkala a zpívala jejímu smutnému srdci píseň. A pak mně přišlo, že tu píseň si může pro své srdce zpívat sama.
Jenom jsem jí ukázala jak.

Bylo to moc hezké a léčivé. I pro mně

„Píseň pro tvé srdce“ jsem zakomponovala i do ženských tanečních kruhů KÁLI DANCE,  počínaje tancem  od 26,4.2018, který bude patřit pánvi a děloze – centru ženy.
Budeme v něm skrze tanec léčit své srdce, panev i svojí dělohu.

Věřím, že to bude krásné a léčivé aspoň tak, jak v individuálních sezeních. Moc se na to těším.
Přijď vyzkoušet.

na nejbližší KÁLI DANCE se můžeš přihlásit zde

Silvia Henniger
Ráda vás podpořím na vaši cestě k větší celistvosti a spokojenosti v životě. Pracuji s tématy osobnostní rozvoj, partnerské vztahy, potíže v oblasti intimita, sexualita a sexuální život. Vedu také semináře pro ženy, rodinné konstelace a spontánny, prožitkový tanec. Více o mně a mé práci si můžete přečíst na stránkách www.cestyksobe.com, věnované terapiím pro osobnostní rozvoj člověka Můj příběh si přečtete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..