Ptáte se proč na tantra masáž právě ke mně ?
Proč si vybrat z té spousty nabídek právě tu moji tantra masáž ?
Možná proto, že jí skutečně dělat umím, taky proto, že mám zájem aby se každý klient, který ke mně na tantra masáž zavítá cítíl u mně vítaný, v bezpečí a prožil opravdovou, hezkou a výjimečnou tantra masáž.

kont:+420 773 655 872, silvia@cestyksobe.com, Praha    
 

Proč na Tantra masáž ke mně ?

Pokud máte zájem zažít a vyzkoušet Tantra masáž v její pravé podstatě a poselství, myslím že u mně dostanete co hledáte.

Svým klientům umím poskytnou neobyčejný zážitek, odevzdat jim něco hezké z tradic a poselství Tantry. Rozhodně nebudete zklamány a možná se budete i rádi vracet.

“Moje” Tantra masáž je propojením poznatků, zkušeností a vědomostí z více jak desetiletého studia, výcviků a praktikování Tantry, masáží, i Tantra masáže, práce s energiemi, s dotekem, s lidským tělem, jeho hlubšími úrovněmi, s emocemi, s empatií, též mého vyzařování, myšlení, zralosti i postojů, které jsem nasbírala a stále sbírám v průběhu mé cesty životem.

Tantra masáže dělám sama, jako vyjádření mého vztahu k Tantře, k jejím hodnotám, tak jak je ctím a vnímám za léta studia a života s ní, v její posvátnosti a tradicích.Tantra masáž je nejhezčí masáž jakou mám v nabídce služeb. Pro její hloubku a poselství. Tantra masáže dělám od roku 2006. Dělám je stále ráda, s úctou ke každému, kdo ke mně na tantrickou masáž přichází.

Teším se na všechny z Vás, kto chcete zažít Tantra masáž, nechat na sebe působit její kouzlo, a prožít to něco co se nedá technicky naučit, to něco, co Vás  zavede do jiného prostoru a prožívání o kterém možná tušíte že tam někde za tím vším je.

Čeká Vás útulní výjimečná masáž, člověk který má rád to co dělá, i útulní prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně a bezpečně.

Pokud máte zájem pouze o jiný druh zážitku, spojený se sexuálními službami, také máte představu o tom, že u masáže chcete mladou vnadnou holku, tak Tantra masáž u mně není to pravé pro Vás.

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: silviazavcestyksobe.com

Autor textu: Ing.Silvia Henniger, CSB (certrifikovaný sexological bodyworker )