PROČ BLOG

Tento Blog jseSONY DSCm začala psát jako inspiraci pro ty z vás, kteří hledáte štěstí, spokojenost, toužíte po větší harmonii ve svém životě .
V bl
ogu najdete mé příběhy, i příběhy lidí, s kterými se potkávám ve své práci, různé postřehy, nápady, i komentáře ze života, podněty na zamyšlení. Možná v něm někde najděte i klíč pro Vás, jak dojít k tomu svému štěstí a spokojenosti.

Můj BLOG je o životě, zaměřen hlavně na oblasti: 

LÁSKA – VZTAHY – PARTNERSTVÍ – DOTEK – SEXUALITA – ZDRAVÍ – HOJNOST/ FINANCE – OSOBNÍ ROZVOJ

V každé z této oblasti jsem si zažila spousty příběhů. Některé nebyli jednoduché, ale pomohli mi pohnout se dál a budu o nich postupně psát.
Otevřeli mi cestu nejenom k lepšímu životu, ale i k práci, kterou dělám.
Ale chci psát i o hezkých věcech, protože ty žijí nyní, a chci se o ně s Vámi taky podělit.

Doufám, že si v mém blogu najděte to svoje téma a příběh, který Vám bude blízky, dá odpovědi na Vaše otázky, zahřeje Vás u srdce, nebo Vás někde posune.

O ŠTĚSTÍ 

Každý z nás touží být šťastný a milován. Mít hezký a harmonický život ve všech jeho oblastech. Nevěřím tomu, že někdo to má jinak.
Častokrát je ale náš život přetkán příběhy a situacemi, na základě kterých pochybujeme, že to vůbec jde. Trápíme se, nevíme si rady, nadáváme na život, na všechno kolem. Hledáme viníky, nebo si stěžujeme na osud.

NABÍZÍM VÁM JINÝ POHLED  

Zrodil se na základě mých osobních zkušeností, mých vlastních příběhů, kterými jsem si prošla, a které zasáhl všechny důležité oblasti mého života.
Naučili mně, že nikdo za mně nic neudělá, že všechno mám ve svých rukou já sama, že já sama jsem tvůrcem svého života a mám v sobě nekonečnou moudrost, která zná odpovědi na všechny moje otázky a trable. I to, že když se s ní nemůžu momentálně spojit, vždy je tady něco nebo někdo, kdo mně s ní spojí, pomůže najít řešení.

Naučila jsem se důvěřovat životu a přijmout, že každá situace, i když nepříjemná má své východisko, že i když to tak momentálně nevypadá, zase vyjde slunce. Že když se něco v životě hroutí, nebo odchází, postupně přijde zas něco nové, možná 10x lepší jak to předtím.
Naučila jsem se, že není důvod na něčem lpět a držet se zuby nehty starého, protože tým znemožňuji tomu novému, aby vstoupilo do mého Života.   

ŽILA JSEM ŽIVOT, KTERÝ MI NEPATŘIL 

Taky jsem žila život, který mi nepatřil, práci, která mně nebavila, přinášela mi stres a noční můry, partnerství, které se tak bohužel jenom nazývalo.
Žila jsem ne-šťastný život bez lásky, bez sebelásky. Prožila jsem si ztrátu svého já, své sexuality, pád na bolavé dno, i odchod muže, který zranil, zradil a ponížil mně i mé ženství. Vzdala jsem se domu, který jsem milovala a vdechla mu život. Vzdala jsem se práce, která mně živila víc jak slušně.

Měla jsem dvě možnosti. Začít se litovat, pěstovat své křivdy bědováním nad nespravedlností života, nebo začít tvořit svůj život nanovo a jinak.
Já jsem zvolila tu druhou možnost a dodnes toho nelituji.
Zkušenosti které jsem prožila, i ty bolestné, ale i důvěra v sebe, ve svůj Život, mi dnes pomáhají tvořit svůj Život tak, aby jsem v něm byla šťastná a spokojena.
Dnes šířím tuto energii kolem sebe, na své blízké, své okolí, dávám lidem naději, že to jde, podporuji je a ukazuji cestu jak na to.
Můj příběh si můžete přečíst zde :

CHCETE ŽÍT TAKY SVŮJ ŽIVOT, BÝT JEHO TVŮRCEM ?

Stačí uvěřit že to jde. Že na každou vaši bolest nebo otázku ( a to v každé oblasti Vašeho života ) existuje někde lék, nebo východisko.
I pro mně bylo těžké uvěřit, když jsem prožívala těžká období svého Života, že někdy budu mít tak hezký život jak mám dnes.
Ale rozhodla jsem se. Udělala jsem ty kroky. Našla jsem svůj Život i harmonii v něm.

Možná právě teď je ten moment opustit vše, co vás tíží, otočit se směrem ke svému Životu, začít spolu s ním komunikovat, spolu jej tvořit a žít.
Dle vašich představ. K vaši větší spokojenosti, radosti a harmonii  Držím Vám palce, aby jste to zvládli. Čím více bude na světě spokojených lidi, tým krásnější bude náš Svět.

Pokud Vám můžu být na vaši cestě prospěšná, ráda se s vámi potkám ve své poradně v Praze poblíž Letenského náměstí, na některém z mých kurzů, nebo intuitivním spontánním tanci, který jsem vytvořila a vedu pod názvem 7*ČAKRA DANCE a ANDĚLELÉ & DÉMONI.

Kalendář mých akcí najděte zde:

Přeji vám spokojený život po jakém toužíte.

S láskou Silvia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silvia Henniger
Ráda vás podpořím na vaši cestě k větší celistvosti a spokojenosti v životě. Pracuji s tématy osobnostní rozvoj, partnerské vztahy, potíže v oblasti intimita, sexualita a sexuální život. Vedu také semináře pro ženy, rodinné konstelace a spontánny, prožitkový tanec. Více o mně a mé práci si můžete přečíst na stránkách www.cestyksobe.com, věnované terapiím pro osobnostní rozvoj člověka Můj příběh si přečtete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..