Tantra masáž je možná nejkrásnější masáž jakou mám v nabídce služeb.
Pro její hloubku a poselství. 
Jsem ráda, že svým klientům umím poskytnou skrze dotek neobyčejný zážitek,
dokonalý relax těla, uvolnění mysle a odevzdat jim něco hezké z tradic a poselství Tantry.


kont:+420 773 655 872, silvia@cestyksobe.com,
Praha

TANTRA MASÁŽ PRO MUŽE

Tantra masáže i Tantra jsou součástí mého života řadu let. Tantra masáže dělám od roku 2006.
Stále mně "baví" a dělám je ráda. Tantrická masáž je pro mně osobně nejkrásnější masáž jakou jsem kdy měla v nabídce  služeb. Pro její hloubku a poselství. Jsem ráda, že svým klientům umím poskytnou neobyčejný zážitek, odevzdat jim něco hezké z tradic a poselství Tantry.

V čem je tantrická masáž tak výjimečná ?

Tantra masáž je jiná jako běžné druhy masáží. Je to ucelený rituál přijetí a uctívání těla i božského principu v nás. Tantrická masáž je masáž celistvá, plná něžných doteků, ve kterých se ocitá celé vaše tělo.
Tantrické masáže vás překvapí svoji jemností, měkkostí, plynutím, hloubkou i silou.
Přirozenou součástí tantra masáže je intimní masáž.

Tantra masáže otevírají cestu k intenzívnějšímu vnímání, prožívání a prociťování sebe sama. Celá vaše bytost, celé vaše já se postupně ocitá v uvolnění, plynutí, vzrušení i potěšení. V těle se objevují  dosud nepoznané, vesměs příjemné, až extatické pocity, častokrát vnímáte i proudění energie ve svém těle. 
Tantra masáže mají silný energetický náboj a když tuto masáž někdo skutečně umí a ctí její tradice, můžete zažít i její silný duchovní rozměr, vycházející z Tantry, straré indické náuky o životě i sexualite .

V tantra masáží můžete prožít nejen potěšení těla, ale skrze toto potěšení i duchovní rovinou svého bytí.
Co to znamená?  Skrze tantra masáže můžete prožít a procítit sebe, svojí podstatu i napojení na jiné úrovně bytí. Někdo tomu hovoří transcendentální zážitek, někdo extáze.
Často je součástí tantra masáže procítění silného proudění energie v těle. 

V poslední době se tantra masáži říká také celostní smyslná masáž.
Mně se ale líbí více název tantra masáž, nebo tantrická masáž, protože jak jsem se již zmínila, tantra masáže vycházejí z poselství Tantry, která je jejích zdrojem a kořeny. 

Je mi líto, že Tantra masáže u nás pomalu ztrácející svojí hloubku, kredit, dobré jméno i duchovní rozměr. 
A  aby toho nebylo málo, častokrát se pod tímto názvem poskytují pouze ledva profesně zvládnuté erotické masáže, spojené se sexuálními službami.
Tantra masáž rozhodně není masáž spojena se sexuálními službami.
Tantra masáž je pouze jednosměrná masáž. Masér (ka) masíruje a klient přijímá masáž . Nic víc.
Tyto tradice dodržuji u tantra masáže ( celostní smyslná masáž i já.  

“Moje” Tantra masáž je propojením poznatků, zkušeností a vědomostí z téměř desetiletého studia, výcviků a praktikování Tantry, masáží i Tantra masáže, práce s energiemi, s dotekem, s lidským tělem, jeho hlubšími úrovněmi, s emocemi, s empatií, též mého vyzařování, myšlení, zralosti i postojů, které jsem nasbírala a stále sbírám v průběhu mé cesty životem.

Tantra masáže jsem vždy dělala a dělám stále já sama. Jako vyjádření mého vztahu k Tantře, k jejím hodnotám, tak jak je ctím a vnímám za léta studia a života s ní. V její posvátnosti a tradicích.
Srděčně vás na ní zvu. 
Určitě nebudete litovat, když si vyberete Tantra masáž u mně :)

Více o Tantra masáži,  jak probíhá, ohlasy , taky info o kurzech tantra masáže které nabízím si můžete přečíst na mých starších stránkách www.cestyksobe.com zde:

Proč na tantra masáž ke mně

Průběh tantra masáže

Pseudo tantra masáže

Ohlasy

Krom Tantra masáže můžete u mně vyzkoušet i masáž relax intim . Více info o této masáži najděte zde    

Pokud máte chuť vyzkoušet něco nové, nebo prozkoumat víc a posunout hranice prožívání svého potěšení dál vyzkoušejte Tao masáž, Tanec erotické masáže, nebo Tantra masáž  s prvky SBW, ( sexological bodywork ) kterou si aktivně řídíte podle svých potřeb. O SBW zde 

Cena Tantra masáže : 3 000 Kč ( masáž je v rozmezí 1 a 1/2 až 2 hod ).

Když si budete přát masáž delší jak 2 hod, cena se navyšuje po dvou hodinách o 400 Kč za každou další načatou půl hodinu     

Těším se na setkání s Vámi milí muži u této krásné masáže :)