Tantra masáž pro ženy je jemná, něžná masáž, prosycená láskyplnou měkkostí a porozumění k celé osobě ženy, k jejímu ženství, k její vnitřní ženě a sexualitě. 
Revitalizuje a omlazuje tělo, probouzí všechny smysly, vnitřní ženu v nás, pohlazuje duši, otevírá nás znovu důvěře, otevírá naše srdce.


kont: +420 773 655 872, silvia@cestyksobe.com,
Praha

Tantra masáže pro ženy 

1. Tantra masáž
Tantra masáž popisovaná na této stránce je určena všem ženám a dívkám (od 18 let), které máte chuť prožít krásnou a neobvyklou masáž, spojenou s relaxací, harmonií i revitalizací těla.
Hezky si při ní odpočinete a budete se po ní cítit skutečně nádherně a žensky.

Tantra masáž pro ženy je trochu jiná než Tantra masáž pro muže.
Naše ženské tělo je jiné, jak tělo muže. Potřebuje delší čas na přípravu, aby se otevřelo důvěře, dotekům a také přijímání intimity.
Proto je u Tantra masáže pro ženy věnován větší časový prostor něžným, láskyplným dotekům, které pomalu, nenásilně otevírají brány ženského těla, srdce i duše…

Tantrická masáž pro ženy je jemná, něžná masáž, prosycená láskyplnou měkkostí a porozumění k celé osobě ženy, k jejímu ženství, k její vnitřní ženě, k sexualitě ženy. 
Revitalizuje a omlazuje tělo, probouzí všechny smysly, pohlazuje duši, otevírá naše nitro důvěře a srdce lásce.

Síla tantra masáže spočívá také v její léčivé síle.
Neznám silnější léčivou masáž, jako tantrickou masáž, za předpokladu, když je prováděna s jejími původními atributy -také v léčivém, energetickém a spirituálním aspektu.
Tato léčivá síla a spirituální aspek se z ní pomalu vytratili vlyvem toho, že se z ní stal pouze byznys a tantra masáže často dělají lidi pouze na základě toho, že se naučí masážní techniku.
Tohle má společné s tantra masáží vskutku pouze název.

Když zapomenete na předsudky a rozhodnete se tantrickou masáž vyzkoušet určitě nebudete litovat. 
S tantra masáží mám zkušenosti a dělám je víc jak 10 let.

Pro nás ženy má Tantra masáž kromě jiného nedozírnou léčivou sílu. Skrze tantra masáž můžeme zmírnit a léčit bolesti a zranění spojené s naší vnitřní ženou, s naší sexualitou,

Skrze tantra masáž a dotek jsem za ta léta pomohla mnoha ženám zbavit se různých strachů, také strachu z doteku,  neopodstatného studu, blízkosti, pomohla jsem jim navázat znovu kontakt se svým tělem a také učit se znovu důvěřovat sobě, také intimitě a blízkosti.

Tantra masáž pro ženy vůbec nemusí obsahovat intimní masáž jóni. Je jí ale otevřená a neodmíta jí. 
Tantra i tantra masáže pouze integrují sexualitu a potěšení z ní jako součást života a do ničeho nikoho netlačí.  

I bez intimní masáže je tantra masáž neobyčejný zážitek.
Je to jenom na vás, Vy sama si určíte, po jakou hranici své intimity chcete v průběhu tantra masáže dojít.

Mně osobně pomohli Tantra masáže a Tantra otevřít cestu k mé vnitřní svobodě, ženské přirozenosti a prožívaní sexuality v její hluboké podstatě.
Tantra masáže i orgasmická meditace mi pomáhají šířit  toto poselství dál a otevírat tak cestu všem, kteří mají chuť tantra masáže sdílet se mnou.

Milé ženy, bude mi potěšením absolvovat tuto neobyčejnou masáž s Vámi.

Zde si můžete přečíst více se o tantra masáži, o jejím průběhu a také zde najdete ohlasy na tantra masáž a také proč na tantra masáž ke mně

Dotek v Tantra masáži a taky techniky SBW uvedené v oddílu terapie pro ženy, jako kupř vaginal mapping ( vaginální mapování), masáž jízev a objevování ženského těla vrací do těla, také do jeho intimních části znovu život, schopnost cítit a prožívat.

Cena tantra masáže pro ženy: 

  2 800,- Kč  v délce cca 1 a 3/4 až 2hod čistého času masáže

2.Masáž jóni
Když se rozhodnete ( třeba hned, třeba až po čase ) v rámci tantra masáže pro masáž joni, tato masáž vás zavede
na nádhernou cestu do uvolnění těla i mysle, do krajiny kde se můžete otevřít svým smyslům, potěšení, své rozkoši, nechat se hýčkat, užít si chvíle propojení, dojít až k vrcholu, ke spojení s bytím v extaktickém stavu.
Jóni masáž pro potěšení můžete absolvovat samostatně, nebo v rámci Tantra masáže, nebo v rámci intimní masáže pro ženy
Jóni masáž můžete absolvovat také jako samostatní masáž pro léčení potíží v oblasti inimity a sexuality
V tomto případě je cena této léčivé masáže jóni 1 500 kč v trvání 1 hod 

Těším se na vás milé ženy u tantra masáže

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: silviazavcestyksobe.com

Autor textu: Ing. Silvia Henniger