Tantra masáž pro ženy je jemná, něžná masáž, prosycená láskyplnou měkkostí a porozumění k celé osobě ženy, k jejímu ženství, k její vnitřní ženě a sexualitě. 
Revitalizuje a omlazuje tělo, probouzí všechny smysly, vnitřní ženu v nás, pohlazuje duši a otevírá srdce.


kont: +420 773 655 872, silvia@cestyksobe.com,
Praha

Tantra a (jiné) masáže pro ženy 

1. Tantra masáž
Tantra masáž popisovaná na této stránce je určena všem ženám a dívkám (od 18 let), které máte chuť prožít krásnou a neobvyklou masáž, spojenou s relaxem, harmonií i revitalizací těla.
Hezky si při ní odpočinete a po ní se budete cítit skutečně nádherně a žensky.

Tantra masáž pro ženy je trochu jiná než Tantra masáž pro muže. Naše ženské tělo je jiné, jak tělo muže. Potřebuje delší čas na přípravu, aby se otevřelo důvěře, dotekům a také přijímání intimity.
Proto je u Tantra masáže pro ženy věnován větší časový prostor něžným, láskyplným dotekům, které pomalu, nenásilně otevírají brány ženského těla, srdce i duše…

Tantrická masáž pro ženy je jemná, něžná masáž, prosycená láskyplnou měkkostí a porozumění k celé osobě ženy, k jejímu ženství, k její vnitřní ženě, k sexualitě ženy. 
Revitalizuje a omlazuje tělo, probouzí všechny smysly, pohlazuje duši a otevírá srdce lásce.

Tantra masáž pro ženy může obsahovat i intimní masáž jóni. Ale též nemusí.
Vy sama si určíte, po jakou hranici své intimity chcete v průběhu tantra masáže dojít…

Mně osobně pomohli Tantra masáže a Tantra otevřít cestu k mé vnitřní svobodě, ženské přirozenosti a prožívaní sexuality v její hluboké podstatě.
Tantra masáže i orgasmická meditace mi pomáhají šířit  toto poselství dál a otevírat tak cestu všem, kteří mají chuť tantra masáže sdílet se mnou.

Milé ženy, bude mi potěšením absolvovat tuto neobyčejnou masáž s Vámi.
Více o samotné tantra masáži, o jejím průběhu se dozvíte taky na mých starších stránkach www.cestyksobe.com věnovaných také mé terapeutické činnosti v oblasti emocí zde

Tantra masáž 

Průběh tantra masáže

Proč na tantra masáž ke mně

Pseudo tantra masáže

Pro nás ženy má Tantra masáž kromě jiného nedozírnou léčivou sílu. Skrze tantra masáž můžeme zmírnit a léčit bolesti a zranění spojené s naší vnitřní ženou, s naší sexualitou,
Dotek v Tantra masáži a taky spomínané techniky SBW jako kupř vaginal mapping ( vaginální mapování), nebo cílené odbloky v oblasti pánve vrací do těla i do jeho intimních části znovu život, schopnost cítit a prožívat.

Potěšení z rozkoše není ničím hříšným. Sexualita je součástí našeho života a myslím, že moudrý Bůh nám ji dopřál také pro potěšení, nejenom pro plození dětí.

Cena tantra masáže pro ženy: 
- bez intimní masáže:  2 400,- Kč
  v délce cca 1 a 1/2 až 2 hod
- s intimní masáží      : 
3 000,- Kč v délce cca 2 hod

2.Masáž jóni
Když se rozhodnete ( třeba hned třeba po čase ) pro masáž joni, tato masáž vás zavede
na nádhernou cestu do uvolnění těla i mysle, do krajiny kde se můžete otevřít svým smyslům, své rozkoši, nechat se hýčkat, užít si chvíle propojení, dojít až k vrcholu, ke spojení s bytím v extaktickém stavu.
Jóni masáž pro potěšení můžete absolvovat samostatně, nebo v rámci Tantra masáže, nebo v rámci intimní masáže pro ženy

Těším se na vás milé ženy