TANTRA MASÁŽ – ŽENA

diego monserrat monserrat cosquin, argentina zdroj pixabay.comNedávno jsem přivítala na Tantra masáži ženu.
Znám její energii již nějaký čas. Je spíše tichá, uzavřená, a jako žena působí nenápadně, skromně, šedivě, jakoby své ženství ukrývala pod nenápadným účesem, nevýrazným oděvem a hrubými rámy brýlí. 

V tantra masáži jsme prožili spolu více jak 2 a půl hodiny.
Ležela přede mnou odevzdaná, uvolněná a v důvěře se pomalu otevírala a oddávala mému doteku, který otevíral v jejím těle cesty k rozkoši, k potěšení, k propojení se svým tělem, bytím, se svým ženstvím.

Po masáži, když tam tak odpočívala a byla ještě někde mimo sebe, nebo hluboce v sobě, jsem s údivem hleděla na tuto ženu jak je v tom uvolnění, otevření a odevzdání najednou krásna, nádherná …
Jenom tam spočívala ve svém ženství, v jeho esenci.

Měla jsem pocit že přede mnou leží úplně jiná žena jak ta, se kterou jsem si povídala před masáží. ..
A pak mi to došlo. Jo, byla jiná. Ležela tam ve své esenci a bez „masky“, kterou obyčejné nosí ve svém životě.

Myslela jsem na to, jak jsme my ženy nádherné ve své podstatě všechny. Jenom jsme pod vlivem našich špatných zkušeností na to zapomněli a ukryli tu krásu našeho ženství pod bolestí, zraněním, strachy, pod všemi těmi maskami a hrami, které hrajeme ve svém životě. A to vše zanechává trvalé stopy na našem ženství, jejím projevu navenek a naše ženství pak nemá šanci rozkvétat a pomalu uvadá.

Mé “rozjímání” přerušila její slova
“ Děkuji Ti … Možná prvý krát ve svém životě jsem ráda za to, že jsem žena. Ve svém životě jsem se potkávala vesměs se ženami, které byly zlé, vypočítavé, hašteřivé, ubližovali svému okolí a já se styděla za to, že jsem žena, odtahovala jsem se od nich, namlouvala si, že já k nim rozhodně nepatřím.
Dnes jsem skrze tebe, skrze tvůj dotek a přístup ke mně zažila něco co jsem od žádné ženy nikdy nedostala – lásku, něhu, empatii, pocit důvěry a bezpečí.”

Hodně mně to dojalo i překvapilo… Řekla jsem ji, že všechny ženy, každá z nás, máme v sobě tyto kvality a důvodem proč se projevujeme navenek zlobou, výbuchy, a jinými negativními projevy, a hrajeme různé “hry” jsou naše zranění a my se takto jenom bráníme proti dalším. Nejen ženy, i muži
Dívala se na mně překvapivě, že si to nikdy takto nespojovala, že ji nikdy nenapadlo, že negativita v člověku může být způsobena tím, že je uvnitř zraněn.

Odcházela nějak celá jemnější, ženštější, krásnější, s předsevzetím, že se pokusí nahlížet na ženy jinak a zkusí se jim více přiblížit, a též, že se bude snažit více podporovat své ženství a pomalu ho ukazovat světu

Po jejím odchodu jsem nemohla dlouho usnout.
Myslela jsem na to, jak jsme my ženy všechny krásné, když jsme spojené se svým ženstvím, uvolněné, odevzdané, otevřené, i na to jak silné léčení si můžeme vzájemně poskytnout.
Myslela jsem na to, jak se my ženy můžeme vzájemně podpořit, sdílet, otevřít, odevzdat si moudrosti života, myslela jsem na to jak jsem ráda za to že jsem žena, a můžu žít své ženství svobodně, bez předsudků a ukazovat tuto cestu I ostatním ženám. .
Miluji svoji práci, všechny její formy, polohy, chutě, vůně, odstíny…
Děkuji všem “náhodám “ osobám a událostem, které mně k ní dovedli.

Milé ženy. Pokud máte rádi masáže, ráda se potkám i s vámi na některé z nich.
V nabídce jsou relaxační masáže intimní, relaxační masáže bez intimní, tantra masáž, nebo Tao masáž.
O masážích víc i na mém webu www.cestyksobe.com
, na kterém najděte krom jiného povídání masážích, terapiích, konstelacích, i kalendář mých akcí

Těším se Silvia

Silvia Henniger
Ráda vás podpořím na vaši cestě k větší celistvosti a spokojenosti v životě. Pracuji s tématy osobnostní rozvoj, partnerské vztahy, potíže v oblasti intimita, sexualita a sexuální život. Vedu také semináře pro ženy, rodinné konstelace a spontánny, prožitkový tanec. Více o mně a mé práci si můžete přečíst na stránkách www.cestyksobe.com, věnované terapiím pro osobnostní rozvoj člověka Můj příběh si přečtete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..