Tantra mně provází víc jak 10 let.
Byla to ona, která mi ukázala cestu jak žít šťastný a spokojený život. Dovedla mně k tantra masážím, k léčení lidské sexuality skrze dotek, pak skrze sexological bodywork. I proto má pořád místo v mém osobním a pracovním životě. Ráda se s vámi potkám u tantra masáže, nebo masáže relax intim, kterou jsem vytvořila v duchu jejích tradic

kont. +420 773 655 872 , silvia@cestyksobe.com, Praha

Tantra

Tantra je staroindická nauka o životě, která propojuje fyzickou i duchovní rovinu bytí člověka. Jedním z aspektů je takovéto propojení i skrze sexualitu.

Dle Tantry sídli v každé bytosti část božské podstaty. Tělo je v tantře uctíváno jako chrám duše, který umožňuje božské podstatě v nás, aby se mohla zkrze nás projevit.
Tělo ( fyzická rovina) i duše (spirituální rovina ) tvoří jeden celek. Skrze tělo oslovujeme duši a propojujeme je.

Takovéto propojení můžete prožít právě u tantrické masáže. Můžete prožít potěšení těla a skrze toto potěšení i duchovní rovinou svého bytí.
Skrze tantra masáže můžete prožít a procítil sebe jinak, jak v běžném životě. Můžete se "dotknout" svého nitra, můžete prožít také napojení na jiné úrovně bytí.
Někdo tomu hovoří transcedentální zážitek, někdo extáze.

Je pouze na vás, jak se tomuto nevšednému zážitku odevzdáte.
Čím víc budete odpočívat, dovolíte si uvolnit se a soustředíte se na sebe, tím víc se můžou skrze masáž otevřít neobyčejné zážitky.     

Tantrické masáže i Tantra jsou součástí mého života řadu let. Tantra masáže dělám stále ráda a mám k ní hlubokou uctu. Tantra masáž je nejkrásnější masáž jakou jsem kdy měla v nabídce služeb. Pro její hloubku a poselství. 

Jsem ráda, že svým klientům umím poskytnou neobyčejný zážitek, odevzdat jim něco hezké z tradic a poselství Tantry.

Je mi líto, že Tantra masáže u nás pomalu ztrácejí svůj kredit, že se pod tímto názvem poskytují erotické masáže, častokrát spojeny se sexuálními službami.

“Moje” Tantra masáž je propojením poznatků, zkušeností a vědomostí z téměř desetiletého studia, výcviků a praktikování Tantry, masáží, i Tantra masáže, práce s energiemi, s dotekem, s lidským tělem, jeho hlubšími úrovněmi, s emocemi, s empatií, též mého vyzařování, myšlení, zralosti i postojů, které jsem nasbírala a stále sbírám v průběhu mé cesty životem.
Určitě nebudete litovat, když si vyberete Tantra masáž u mně 🙂

Tantra masáže dělám sama, jako vyjádření mého vztahu k Tantře, k jejím hodnotám, tak jak je ctím a vnímám za léta studia a života s ní, v její posvátnosti a tradicích.
Tantra masáže Praha -  Tantra masáž dělám v Praze, poblíž Letenského náměstí. Srdečně Vás na ní zvu

Více o Tantra masáži, jak probíhá, ohlasy  i o kurzech tantra masáže které nabízím si můžete přečíst dál zde: