TANTRA MASÁŽ PRO MUŽE

sea-333855_1280 guiuliamar, guiulia marotti pixabayJiž nějaký čas poctivě a intenzivně studuji sexological bodywork ( sexologickou práci s tělem)
Protože mám 10 letou zkušenost práce s tělem a sexualitou skrze intimní masáže neváhám, a co nastuduji obratem aplikuji v praxi s klienty (i klientkami samozřejmě )

Škola tantra masáže před 10 lety mi přinesla (krom mého muže) spoustu nových poznání v práci s tělem a s intimitou). Poznatky ze školy tantra masáže jsem tehdy začala rozvíjet dál o prvky pro léčení lidské sexuality a aplikuji ie ve své práci s klienty doteď.
I když dělám s klienty krom práce s tělem i sezení, v kterém pracujeme hlavně s emocemi a nevědomím, tantra masážím a práci s intimitou skrze tělo jsem zůstala věrná.

Libí se mi skrze intimní práci s tělem v lidech otevírat a zvědomovat větší potěšení a radost ze sexuality i obejmou stará zranění, aby se mohla uvolnit z těla, z emocí.

I proto jsem se dala po létech práce s intimitou na výcvik sexological bodywork. Nějak jsem vnímala, že krom toho, že si všechno to co jsem se kdy naučila na škole tantra masáží hezky zopakuji, posune mně to ještě kus dál.

Bingo. Usilovně studuji a hned zkouším na klientech kteří chodí na „tantru „ nebo intimní masáže nové prvky. Zvu je vyzkoušet v masáži vědomý dech, pohyb hlas, malý velký tah i velký tah.
Relaxační Tantra masáž, které podstatou je, že klient pouze relaxuje a odpočívá se tak místy mění na vědomý tanec těla a sexuální energie, kterou klient kumuluje v sobě a pak rozšiřuje do celého těla, čím se dostává do vyšších úrovni energie, vzrušení i potěšení a konec pak bývá vskutku nevšedním zážitkem
Klienti si pochvalují, jsou nadšeni, a já taky. Ctím v sobě zase obrovský skok v sexuologické práci s tělem.

Včera jsem prožila s klientem v tantra masáži něco neobvyklé. Můj klient během masáže v čase kumulace nejvyššího vzrušení tančil a zpíval.
Vlna energie vzrušení a potěšení na kterou jsem ho postupně navedla spolu s dechem rozpohybovala a roztančila celé jeho tělo. Místy klečel, místy ležel, chvílemi tančil, chvílemi vibroval, smál se, křičel, mručel, vrčel, plakal i zpíval, a já zvedala dotekem energii výš a výš.

Ve vlně nejvyšší blaženosti, která ukončila tento neobvyklý tanec, kterého jsem byla součástí pouze skrze můj dotek, jakoby objímal celý vesmír. Měl otevřenou náruč, v tváři blažený úsměv a celé jeho já tam klečelo uvolněné a odevzdané něčemu, čeho se právě dotknul a evidentně byl s tím v tomto okamžiku v kontaktu.

Byla to i pro mě výjimečná zkušenost a myslím, že je to zásluha i nástrojů ze sexological bodywork, že posouvám hranice prožitků mých klientů skrze intimní dotek a masáž zas kus dál.

U závěrečného sdílení byl klient v euforické energii a radosti a přál si tento stav žít už stále.

To mu sice zaručit nemůžu, ale vím, že díky mému dotyku, masáži, dechu, pohybu a hlasu  může tento stav zase prožít . Nevěříte že je to možné? Přijďte někdy vyzkoušet

Tantra masáže dělám já sama a nikdy za těch 10 let mě neopustila radost z této nádherné dotekové, energetické hry mezi mnou a klientem – já se pouze dotýkám, naladím celý orchestr a klient pouze relaxuje a postupně si užívá nádhernou symfonii vibrací a energii, které protékají celým jeho tělem.

Je to jeden z darů, který jsem dostala do vínka pro tento život. Umím se dotknout, otevřít tělo, rozeznít jeho tóny, rozvibrovat, spustit a vtáhnout do hry celý orchestr tónů, vibrací a energii těla.
Výsledkem v tantra masáži jsou vlny energie, na kterých klient pluje a které ho postupně unáší dál do rovin, kde se všechno sjednocuje a rozplývá v jedno, kde mysl rezignuje a ustupuje prázdnu, nebo výbuchům potěšení, zklidnění a harmonii.

Miluji i tuto část moji práce.

Jsem zastáncem toho názoru, že čím víc je člověk svobodnější ve své sexualitě a dovolí si jí prožívat svobodně, mít s ní radost a potěšení, může mít tato skutečnost dopad i na jeho ostatní život a miň se pak propadá do negativity případných potíží svého života.

Mějte hezké dny a nezapomeňte i dnes obdarit své blízké objetím, nebo pohlazením a občas si dopřát i nějaký hezký dotek pro sebe. Třeba v podobě relaxační tantrické masáže, nebo masáže v jejím duchu obohacené o prvky sexological bodywork.

Téším se na setkání Silvia

Dělám tantra masáž pro muže i tantra masáž pro ženy. Zde si múžete přečíst o klasické tantra masáži pro muže u mně, taky o intimní masáži relax intim

Silvia Henniger
Ráda vás podpořím na vaši cestě k větší celistvosti a spokojenosti v životě. Pracuji s tématy osobnostní rozvoj, partnerské vztahy, potíže v oblasti intimita, sexualita a sexuální život. Vedu také semináře pro ženy, rodinné konstelace a spontánny, prožitkový tanec. Více o mně a mé práci si můžete přečíst na stránkách www.cestyksobe.com, věnované terapiím pro osobnostní rozvoj člověka Můj příběh si přečtete zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..