Kurz partnerské intimní masáže Vám umožní zpestřit Váš partnerský život zase o něco nové,
co dodá Vašemu vztahu, společné intimitě a blízkosti nový rozměr, radost a potěšení. Těším se, že můžu odevzdávat partnerům pro prohloubení jejích vztahu své vedomosti i ohledně intimního doteku. 

kont:+420 773 655 872, silvia@cestyksobe.com

UKA PARTNERSKÉ INTIMNÍ MASÁŽE

Tento individuální jednodenní kurz partnerské intimní masáže je určen pro partnerské dvojice
(vždy pouze 1 pár), které mají zájem naučit se intimní partnerskou masáž. a obohatit o ní svůj partnerský intimní život.
S lehkostí a hravostí se vydáme spolu na cestu objevování intimity, síly doteku, něhy a porozumění, sdílení, přijímání a dávaní… na které Vám a Vašemu partnerovi budu průvodcem já, resp. s mým mužem, když si domluvíme výuku masáže skrze víkend.

V tomto kurzu se naučíte jak se dotýkat jeden druhého, jak si s partnerem poskytnout vzájemně relax i uvolnění v intimní masáži plné rozkoše a potěšení.

V rámci výuky partnerské intimní masáže Vám ukážeme, a Vy si vyzkoušíte také krátkou  masáž  masáž hlavy.
Vy muži se naučíte relaxační masáž prsou, která se bude určitě vaší partnerce moc líbit. 

Samozřejmě se naučíte oba celou intimní masáž pro muže, zahrnující masáž penisu i prostaty, a také intimní masáž pro ženy, včetně masáže rozety.

Kurz partnerské intimní masáže Vám umožní zpestřit Váš partnerský vztah zase o něco nové, co dodá Vaší společné intimitě nový rozměr, radost a potěšení.

Na kurz partnerské intimní masáže si můžete zarezervovat termín přes týden, také o víkendu, obyčejně v sobotu, kdy vyučuji masáž spolu se svým mužem, který se taky sexological bodyworker a sexuální terapeut s praxí v Mnichově 
Kurz a trvá cca 8-9 hodin v průběhu jednoho dne.

Krom samotné výuky partnerské intimní masáže si povíme taky trochu teorie, kde vám v případě vašeho zájmu kupř. vysvětlíme  jak pracovat se sexuální energii a umět jí rozšiřovat v celém těle. Mužům vysvětlíme taky to,  jak se naučit oddalovat ejakulaci a zůstat tak vědomě a co nejdéle nejenom ve spojení, také v extatickém stavu. 

Jako bonus vás naučím intimní dotekovou techniku orgasmicka meditace pro muže i ženy, která se vám oběma určitě bude líbit. 

Čas výuky uvedený výše je orientační. Rozumím, že každý potřebuje na zvládnutí svůj čas, proto Vám přidám nějaký čas  i navíc, jestli to budete potřebovat. Samozřejmě beze změny ceny.

Výuka probíhá v příjemném a útulném prostředí mého Centra pohody a zdraví v Praze, v termínu, který si předem dohodneme telefonem, nebo přes mail .

Do výuky Vás zařadím v nejbližším možném termínu

CENA celodenní výuky partnerské intimní masáže pro pár je 11 000 ,- Kč

Masáž není určena pro profesní účely.

KONTAKT: 00420 773 655 872,  mail: silvia@cestyksobe.com