Představuji vám SPIRIT SVÍCE.

Nádherné, „designové“, (mnou) ručně dělané, i ručně malované svíce z cetrifikovaného palmového vosku. (zdravotně nezávadný, a dle certifikátu z udržitelných zdrojů )

Svíce působí jak symbol, který je nositelem nějakého záměru, vize, kvalit, energie, proto působí i bez zapálení a zůstane vám delší čas. A taky je to krásný doplnek pro zutulnění vašeho domova.

Svíce v prodeji

Svíce pro inspiraci

Svíce si můžete objednat jako:

  • krásného a něžného „společníka“ pro umocnění útulné atmosféry vašeho domova
  • silnou podporu vašeho záměru, vaši vize
  • osobní svíci, která vyjádřuje vaši esenci, esenci vaši Duše, osobnost, oosobitost, nebo podporuje vaši životní cestu
  • milého a tichého společníka pro různé obyčejné i slavností chvíle vašeho života (oslavy, svatby,jubilea, rituály a pod)
  • krásný a výjimečný dárek sebe, pro vaše blízké, přátele. (Pokud nejste si jistí jakou svíci dotyčné osobě objednat, nabízím dárkové poukázky. Pak si může obdarovaný objednat výrobu své svíce sám, dle svých představ)

V další části této stránky najdete pro inspiraci a představu některé svíce, které jsem již vytvořila. Některé svíce na obrázcích jsou volné, některé prodané.

Když se vám nějaká volná svíce líbí, ráda vám jí zabalím a pošlu.

Pokud je u nějaké svíce napsáno PRODANÁ, a líbí se vám, ráda vám vytvořím podobnou. Bohužel úplně přesně stejná nejde. Každá svíce je originál sám o sobě a zvláště u těch, co mají zapouštěné více barev, to moc úplně stejně prostě nejde.

V případě, kdy si budete přát svíci cílenou na to, co potřebujete v životě podpořit a ten cíl mi sdělíte, můžu ji vytvořít rovnou s tímto záměrem. Případně vytvořím svíci dle vašeho přání a záměr si do něj vložíte sama/sám. Jak na to, vám samozřejmě sdělím.

Když si vyberete tu „svojí“ svíci, můžete si jí přijít převzít osobně do Litomyšle, nebo vám ji po zaplacení pošlu na Vámi uvedenou adresu.
V tomto případe je k ceně svíčky připočítana doprava 100Kč (zásilkovna 85 kč plus 15 kč krabička včetně bublinkové folie )

Stačí když mi objednávku napíšete na silvia@cestyksobe.com, pošlu vám podklady k platbě, nebo si obraz můžete objednat i telefonicky na č. 420 773 655 872.