Z vašich prožitků v tanci

Pár referencí od žen, které se mnou za těch 11 let, co tanec tvořím a vedu tančily…

Ani po letech, co chodím na Tvé taneční večery (taneční meditace?), nejdřív 7*Čakra Dance a teď Kálí Dance, nepřestávám žasnout, jak dokážeš poskládat hudbu nejrůznějších žánrů a stylů a k tomu mluvené slovo, kterým nás večerem provázíš, tak, že to v nás probouzí ty nejzasutější emoce, zážitky, nastavení a bloky a pomáhá nám se s nimi během pár písniček nebo i méně vypořádat a uvést je, to aktuální téma do souladu. Opravdu neuvěřitelný dar a umění!
A já Ti za to moc děkuji – děkuji Ti za všechno, cos ve mně kdy probudila, od čeho jsi mi pomohla se osvobodit, děkuju Ti za tu velikou pomoc při znovu nalézání mého vlastního těla, děkuji Ti za tenhle úžasný způsob „duševní hygieny“! A moc se těším na všechny naše další večery…
Z celého svého srdce (které jsi mi taky pomohla znovu nalézt a probudit)

Se srdečným pozdravem. Lucie

Ještě jednou mockrát děkuji za včerejší večer. Byla to opravdu úžasná síla a očista. Pořád mě dokola napadala jen věta „život je v tanci“. Neskutečně jsem si to užila a uvědomila jsem si, kolik energie v sobě mám. 3 hodiny tancovat a stejně odcházet nabitá energií. Bylo to hodně očisťující, plakala jsem smutkem, dojetím a hlubokou radostí, kterou jsem už dlouho necítila.

Pocítila jsem hlubokou lásku a úctu ke své mámě a tátovi. Opět jsem se tam loučila s mými bývalými chlapi, jak jinak. :) A procítila jsem tam to, co jsi mi říkala – proč chci dítě – chci mu dát život, aby si taky vyzkoušelo, jak báječný život je. Hodně pomohl ten pohled mě jako miminka do očí mojí mámy. Takže děkuji, děkuji!

Tancovat s Tebou je jako dotýkat se hloubek uvnitř sama sebe. Provádíš nás krajinou naší duše, s láskou, empatií i svým ohnivým temperamentem, které jsou Ti bytostně vlastní! V tvém tanci je všechno – pláč, smích, radost, smutek – prostě ŽIVOT!  Děkuji. D

Moc děkuji za ten taneční večer, bylo to neskutečně krásné, silné a skvělé…

Děkuji za všechna krásná setkání s Vámi nejenom v tanci. Těším se na další, Silvia